BOSCH C3 PROSTOWNIK

BOSCH C3 PROSTOWNIK
Dostępność: Wysyłka w ciągu 48h
Sklep nr 1 Praga:
Sklep nr 2 Mokotów:
Sklep nr 3 Bielany:
Sklep nr 4 Ursus:
Pojemność: ------
Prąd rozruchowy: --------
Polaryzacja: ------------------
Wymiary: -------------------------
Producent: BOSCH

Od ręki od ręki - produkt znajduje się w ofercie danego oddziału ale mogą wystąpić chwilowe braki na stanie z powodów od nas niezależnych.

Na zamówienie na zamówienie - produkt nie dostępny od ręki w danym oddziale, sprowadzany jest z magazynu centralnego w ciągu kilku dni roboczych, w związku z tym czas realizacji zamówienia ulegnie wydłużeniu w stosunku do standardowego.

187.95
Koszty dostawy
Odbiór osobisty: 0 zł

Ładowarka C3 jest mniejszym z nowych modeli, przeznaczonym do ładowania akumulatorów w samochodach osobowych i motocyklach o napięciu nominalnym 6 i 12 V. Urządzenie jest w pełni automatyczne, a użytkownik może wybrać jeden z czterech trybów działania. Funkcją specjalną jest przełączanie w tryb ładowania podtrzymującego. Prostownik C3 jest przeznaczony dla akumulatorów o pojemności od 1,2 do 14 Ah w wersji 6 V oraz dla akumulatorów o pojemności od 14 do 120 Ah w wersji 12 V. W obydwu przypadkach nie ma znaczenia, czy chodzi o akumulatory ołowiowe z elektrolitem wykonane w technologii WET, AGM, GEL czy VRLA.
 

Większym modelem wśród nowych ładowarek jest urządzenie oznaczone symbolem C7, przeznaczone do ładowania akumulatorów w samochodach osobowych i ciężarowych. Napięcie nominalne akumulatorów ładowanych przy pomocy tego prostownika wynosi 12 i 24 V, natomiast pojemność akumulatorów 12 V może wynosić od 14 do 230 Ah, a 24 V – od 14 do 120 Ah. Proces ładowania jest w pełni zautomatyzowany, użytkownik ma do wyboru jeden z sześciu trybów pracy. Funkcją specjalną jest możliwość ładowania podtrzymującego akumulatorów wykonanych w technologii WET, AGM, GEL lub VRLA (akumulator ołowiowy z elektrolitem). Prostownik jest podłączany do sieci przy pomocy płaskiej, standardowej wtyczki europejskiej, jego obsługa jest w pełni interaktywna, a jedną z ważnych funkcji jest zabezpieczenie zasilania. Prostownik może być wykorzystywany do zasilania elektrycznych systemów pojazdu w czasie, gdy doładowywany jest akumulator. Wszystkie tryby ładowania sygnalizowane są użytkownikowi przy pomocy kilku kolorowych diod LED. Po zakończeniu ładowania automatycznie włączany jest tryb ładowania podtrzymującego prądem o natężeniu 1,5 A.

Prostownik posiada automatyczny tryb ładowania impulsowego przy napięciu akumulatora od 7,5 do 10,5 V, które pomaga zregenerować głęboko rozładowane akumulatory.

Wymiana oleju gratis

Promocja obowiązuje przy zakupie bańki oleju silnikowego samochodowego 4L lub większej. Podczas zakupów poproś o kupon promocyjny, który można zrealizować w jednym z naszych serwisów partnerskich w Warszawie i okolicach. W cenę wliczona jest wymiana oleju oraz filtra oleju więcej...

Producenci
Zapytaj eksperta

Masz problem z wyborem?
Potrzebujesz porady?
Chciałbyś kupić produkt którego aktualnie nie ma w naszym sklepie?
A może chcesz wynegocjować rabat przy większych zakupach?

Zapraszamy do zadawania pytań naszym ekspertom, postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24h.

* - pola wymagane
Newsletter

Poprzez newsletter chcielibyśmy stworzyć społeczność klientów Petrostar. Ułatwi nam to informowanie Cię o najnowszych osiągnięciach z dziedziny nanotechnologii i rewitalizacji pojawiających się w branży produktów smarnych oraz nagradzanie naszych lojalnych klientów nowymi gratisami, bonami, kodami rabatowymi oraz promocjami. Dlatego zapraszamy do zapisywania się, w zamian za co prześlemy Ci wkrótce kod rabatowy ograniczony limitem czasowym uprawniający do zakupów w dużo lepszych cenach od cen wyjściowych. Kod należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia.


Usuń z newslettera
Opinie o sklepie