BOSCH C3 PROSTOWNIK

BOSCH C3 PROSTOWNIK
Dostępność: Wysyłka w ciągu 3 dni
Sklep nr 1 Praga:
Sklep nr 2 Mokotów:
Sklep nr 3 Bielany:
Sklep nr 4 Ursus:
Pojemność: ------
Prąd rozruchowy: --------
Polaryzacja: ------------------
Wymiary: -------------------------
Producent: BOSCH

Od ręki produkt znajduje się w ofercie danego oddziału ale mogą wystąpić chwilowe braki na stanie z powodów od nas niezależnych.

Na zamówienie produkt dostępny na zamówienie w tym oddziale, sprowadzany jest z magazynu centralnego w ciągu kilku dni roboczych, w związku z tym czas realizacji zamówienia ulegnie wydłużeniu w stosunku do standardowego.

187.95
Dodaj opinię
Koszty dostawy
Odbiór osobisty: 0 zł
Paczkomat Inpost: 9.9 zł
Przesyłka kurierska Inpost: 10.95 zł
Przesyłka kurierska Inpost (pobranie): 13.95 zł

Ładowarka C3 jest mniejszym z nowych modeli, przeznaczonym do ładowania akumulatorów w samochodach osobowych i motocyklach o napięciu nominalnym 6 i 12 V. Urządzenie jest w pełni automatyczne, a użytkownik może wybrać jeden z czterech trybów działania. Funkcją specjalną jest przełączanie w tryb ładowania podtrzymującego. Prostownik C3 jest przeznaczony dla akumulatorów o pojemności od 1,2 do 14 Ah w wersji 6 V oraz dla akumulatorów o pojemności od 14 do 120 Ah w wersji 12 V. W obydwu przypadkach nie ma znaczenia, czy chodzi o akumulatory ołowiowe z elektrolitem wykonane w technologii WET, AGM, GEL czy VRLA.
 

Większym modelem wśród nowych ładowarek jest urządzenie oznaczone symbolem C7, przeznaczone do ładowania akumulatorów w samochodach osobowych i ciężarowych. Napięcie nominalne akumulatorów ładowanych przy pomocy tego prostownika wynosi 12 i 24 V, natomiast pojemność akumulatorów 12 V może wynosić od 14 do 230 Ah, a 24 V – od 14 do 120 Ah. Proces ładowania jest w pełni zautomatyzowany, użytkownik ma do wyboru jeden z sześciu trybów pracy. Funkcją specjalną jest możliwość ładowania podtrzymującego akumulatorów wykonanych w technologii WET, AGM, GEL lub VRLA (akumulator ołowiowy z elektrolitem). Prostownik jest podłączany do sieci przy pomocy płaskiej, standardowej wtyczki europejskiej, jego obsługa jest w pełni interaktywna, a jedną z ważnych funkcji jest zabezpieczenie zasilania. Prostownik może być wykorzystywany do zasilania elektrycznych systemów pojazdu w czasie, gdy doładowywany jest akumulator. Wszystkie tryby ładowania sygnalizowane są użytkownikowi przy pomocy kilku kolorowych diod LED. Po zakończeniu ładowania automatycznie włączany jest tryb ładowania podtrzymującego prądem o natężeniu 1,5 A.

Prostownik posiada automatyczny tryb ładowania impulsowego przy napięciu akumulatora od 7,5 do 10,5 V, które pomaga zregenerować głęboko rozładowane akumulatory.

Nikt jeszcze nie dodał opinii.
Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Wartościowe opinie nagradzamy bonem!
Dodaj opinię

Wymiana oleju gratis

Promocja obowiązuje przy zakupie bańki oleju silnikowego samochodowego 4L lub większej. Podczas zakupów poproś o kupon promocyjny, który można zrealizować w jednym z naszych serwisów partnerskich w Warszawie i okolicach. W cenę wliczona jest wymiana oleju oraz filtra oleju więcej...

Producenci
Zapytaj eksperta

Masz problem z wyborem?
Potrzebujesz porady?
Chciałbyś kupić produkt którego aktualnie nie ma w naszym sklepie?
A może chcesz wynegocjować rabat przy większych zakupach?

Zapraszamy do zadawania pytań naszym ekspertom, postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24h.

* - pola wymagane
Newsletter

Poprzez newsletter chcielibyśmy stworzyć społeczność klientów Petrostar. Ułatwi nam to informowanie Cię o najnowszych osiągnięciach z dziedziny nanotechnologii i rewitalizacji pojawiających się w branży produktów smarnych oraz nagradzanie naszych lojalnych klientów nowymi gratisami, bonami, kodami rabatowymi oraz promocjami. Dlatego zapraszamy do zapisywania się, w zamian za co prześlemy Ci wkrótce kod rabatowy ograniczony limitem czasowym uprawniający do zakupów w dużo lepszych cenach od cen wyjściowych. Kod należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia.


Usuń z newslettera
Opinie o sklepie