MOBIL DELVAC MX ESP 10W30 208L

MOBIL DELVAC MX ESP 10W30 208L
Dostępność: Wysyłka w ciągu 3-7 dni
Sklep nr 1 Praga:
Sklep nr 2 Mokotów:
Sklep nr 3 Bielany:
Sklep nr 4 Ursus:
Pojemność: 208
Typ oleju: syntetyczny
Producent: MOBIL

Od ręki produkt znajduje się w ofercie danego oddziału ale mogą wystąpić chwilowe braki na stanie z powodów od nas niezależnych.

Na zamówienie produkt dostępny na zamówienie w tym oddziale, sprowadzany jest z magazynu centralnego w ciągu kilku dni roboczych, w związku z tym czas realizacji zamówienia ulegnie wydłużeniu w stosunku do standardowego.

2475.50
Dodaj opinię
Koszty dostawy
Odbiór osobisty: 0 zł
Paczkomat Inpost: 9.9 zł
Przesyłka kurierska Inpost: 10.95 zł
Przesyłka kurierska Inpost (pobranie): 13.95 zł

Mobil Delvac MX ESP 10W-30 to najwyższej jakości olej do silników Diesla, który przyczynia się do przedłużenia żywotności silnika w najbardziej nawet wymagających warunkach eksploatacji drogowej i terenowej, zapewniając wyjątkowe osiągi w nowoczesnych, wysoko obciażonych silnikach o niskiej emisji spalin, w tym silnikach wyposażonych w system recyrkulacji spalin (EGR) oraz systemy obróbki spalin z filtrami cząsteczek stałych (DPF) i z katalizatorami utleniającymi do silników Diesla (DOC). Całkowicie kompatybilny z wcześniejszymi olejami Mobil Delvac MX ESP 10W-30 zapewnia doskonałe osiągi także w starszych silnikach konwencjonalnych. W rezultacie spełnia lub przekracza wymagania norm API CJ -4, CI- 4 PLUS oraz CH - 4, jak również wymagania kluczowych oryginalnych producentów silników (OEM) .

Mobil Delvac MX ESP 10W-30 jest wynikiem szeroko zakrojonych prac badawczo projektowych prowadzonych wspólnie z największymi producentami OEM i jest zalecany przez ExxonMobil do użytku w szerokim zakresie wymagających zastosowań i warunków eksploatacyjnych w transporcie ciężarowym, górnictwie, kopalnictwie oraz rolnictwie. Wyrób ten zapewnia doskonałą ochronę w najbardziej wymagających silnikach Diesla, w tym silnikach Volvo wymagających olejów spełniających specyfikację VDS - 4. Mobil Delvac MX ESP 10W-30 również spełnia lub przekracza wymagania specyfikacji API SM dla silników benzynowych i wymagania flot o mieszanych silnikach.

Nikt jeszcze nie dodał opinii.
Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Wartościowe opinie nagradzamy bonem!
Dodaj opinię

Wymiana oleju gratis

Promocja obowiązuje przy zakupie bańki oleju silnikowego samochodowego 4L lub większej. Podczas zakupów poproś o kupon promocyjny, który można zrealizować w jednym z naszych serwisów partnerskich w Warszawie i okolicach. W cenę wliczona jest wymiana oleju oraz filtra oleju więcej...

Polecamy

Producenci
Zapytaj eksperta

Masz problem z wyborem?
Potrzebujesz porady?
Chciałbyś kupić produkt którego aktualnie nie ma w naszym sklepie?
A może chcesz wynegocjować rabat przy większych zakupach?

Zapraszamy do zadawania pytań naszym ekspertom, postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24h.

* - pola wymagane
Newsletter

Poprzez newsletter chcielibyśmy stworzyć społeczność klientów Petrostar. Ułatwi nam to informowanie Cię o najnowszych osiągnięciach z dziedziny nanotechnologii i rewitalizacji pojawiających się w branży produktów smarnych oraz nagradzanie naszych lojalnych klientów nowymi gratisami, bonami, kodami rabatowymi oraz promocjami. Dlatego zapraszamy do zapisywania się, w zamian za co prześlemy Ci wkrótce kod rabatowy ograniczony limitem czasowym uprawniający do zakupów w dużo lepszych cenach od cen wyjściowych. Kod należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia.


Usuń z newslettera
Opinie o sklepie