MOBIL DELVAC XHP LE ESP 10W40 20L

MOBIL DELVAC XHP LE ESP 10W40 20L
Dostępność: Wysyłka w ciągu 3 dni
Sklep nr 1 Praga:
Sklep nr 2 Mokotów:
Sklep nr 3 Bielany:
Sklep nr 4 Ursus:
Typ oleju: syntetyczny
Producent: MOBIL

Od ręki produkt znajduje się w ofercie danego oddziału ale mogą wystąpić chwilowe braki na stanie z powodów od nas niezależnych.

Na zamówienie produkt dostępny na zamówienie w tym oddziale, sprowadzany jest z magazynu centralnego w ciągu kilku dni roboczych, w związku z tym czas realizacji zamówienia ulegnie wydłużeniu w stosunku do standardowego.

359.95
Dodaj opinię
Koszty dostawy
Odbiór osobisty: 0 zł
Paczkomat Inpost: 9.9 zł
Przesyłka kurierska Inpost: 10.95 zł
Przesyłka kurierska Inpost (pobranie): 13.95 zł

Mobil Delvac XHP LE ESP 10W-40 to najwyższej jakości syntetyczny olej silnikowy przeznaczony do smarowania wysokoobciążonych nowoczesnych silników Diesla z niską emisją spalin w sprzęcie pracującym w trudnych warunkach. Produkt ten został opracowany z wykorzystaniem wysokiej jakości olejów bazowych, które zapewniają doskonałą płynność oleju w niskich temperaturach, trwały film olejowy w wysokich temperaturach oraz niską lotność. Poleca: Petrostar Warszawa.

Nazwa:
MOBIL DELVAC XHP LE ESP 10W40 - 20L

Sprzedawca:
Petrostar Warszawa

Nowy pakiet dodatków uszlachetniających wydłuża żywotność i zapewnia efektywność systemów redukcji emisji, w tym również filtrów cząstek stałych (DPF). Filtry DPF są stosowane przez niektórych producentów samochodów ciężarowych zgodnie z wymogami norm emisji spalin: Euro IV, oraz Euro V.

Wysoka moc nowoczesnych silników i normy emisji spalin podnoszą wymagania w stosunku do olejów silnikowych. Zwarta zabudowa silnika oraz stosowanie turbosprężarek i chłodnic międzystopniowych powoduje, że olej poddawany jest wyższym obciążeniom cieplnym. Technologie wykorzystywane w silnikach o niskich emisjach, takie jak wtrysk paliwa pod podwyższonym ciśnieniem, opóźnienie wtrysku i systemy obróbki spalin wymagają optymalnego działania oleju w zakresie odporności na utlenianie, dyspergowania osadów oraz zgodności z systemami redukcji emisji spalin. Poleca: Petrostar Warszawa.
Zaawansowana technologia oleju Mobil Delvac XHP LE 10W-40 zapewnia wyjątkową sprawność i ochronę układów wydechowych wyposażonych w filtry cząstek stałych (DPF) oraz długie przerwy międzyserwisowe.

Rekomendowany przez ExxonMobil do stosowania w:
-  silniki Diesla wysokoprężne wolnossące i turbodoładowane produkowane przez europejskich producentów,
-  nowoczesne wysokoobciążone silniki, w tym również wyposażone w filtry cząstek stałych (DPF),
-  lekkie i wysokoobciążone samochody ciężarowe oraz nowoczesny sprzęt.

Specyfikacje:
Mobil Delvac XHP LE 10W-40 spełnia lub przekracza wymagania:
ACEA E7/E6/E4
API CI-4
JASO DH-2
Renault Trucks RXD / RLD-2 / RGD
DAF Extended Drain


Aprobaty producentów:
MB- Aprobata 228.51
MB- Aprobata 228.5
MB- Aprobata 235.27
MAN M 3477
MTU Oil Category 3.1
Volvo VDS-3
Scania Low Ash
Deutz DQC IV-10 LA


Mobil Delvac XHP LE 10W-40 jest rekomendowany przez ExxonMobil do stosowania w aplikacjach wymagających:
MAN M 3277 (CRT)

Sprzedawca:  Petrostar Warszawa

Nikt jeszcze nie dodał opinii.
Bądź pierwszy i dodaj opinię.

Wartościowe opinie nagradzamy bonem!
Dodaj opinię

Wymiana oleju gratis

Promocja obowiązuje przy zakupie bańki oleju silnikowego samochodowego 4L lub większej. Podczas zakupów poproś o kupon promocyjny, który można zrealizować w jednym z naszych serwisów partnerskich w Warszawie i okolicach. W cenę wliczona jest wymiana oleju oraz filtra oleju więcej...

Polecamy

Producenci
Zapytaj eksperta

Masz problem z wyborem?
Potrzebujesz porady?
Chciałbyś kupić produkt którego aktualnie nie ma w naszym sklepie?
A może chcesz wynegocjować rabat przy większych zakupach?

Zapraszamy do zadawania pytań naszym ekspertom, postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24h.

* - pola wymagane
Newsletter

Poprzez newsletter chcielibyśmy stworzyć społeczność klientów Petrostar. Ułatwi nam to informowanie Cię o najnowszych osiągnięciach z dziedziny nanotechnologii i rewitalizacji pojawiających się w branży produktów smarnych oraz nagradzanie naszych lojalnych klientów nowymi gratisami, bonami, kodami rabatowymi oraz promocjami. Dlatego zapraszamy do zapisywania się, w zamian za co prześlemy Ci wkrótce kod rabatowy ograniczony limitem czasowym uprawniający do zakupów w dużo lepszych cenach od cen wyjściowych. Kod należy wpisać w koszyku podczas składania zamówienia.


Usuń z newslettera
Opinie o sklepie