37604 artykułów dostępnych od ręki
Gwarancja niskich cen
Wysyłka gratis od 299 zł
Kup teraz zapłać później
Zwrotdo 30 dni
5 sklepów
stacjonarnych
Ocena klientów 4.6/5
Koszt wysyłki paczkiod 9.95 zł

Dom i basen(115)

Nasz dom, to nasza świątynia, dlatego właśnie powinniśmy o niego porządnie zadbać! W tej kategorii można znaleźć wszystkie produkty, aby nasz dom cały czas się błyszczał, a spędzanie w nim czasu było czystą przyjemnością. Dodatkowo są tutaj też środki, które pozwolą zadbać o basen.

Chemia gospodarcza - chemia do użytku ogólnego, składniki oraz dodatki do produktów chemii gospodarczej.

Więcej

Szambo to zbiornik w którym gromadzone są nieczystości z naszego domu.

Więcej

W tej kategorii znajdą państwo środki czystości oraz akcesoria, które pozwolą zachować porządek w Państwa basenie.

Więcej

Turystyka - dział spełniający wszystkie zapotrzebowania odnośnie asortymentu, który będzie niezbędny do Twoich wypraw. Zarówno tych dalekich jak i bliskich. Chcemy aby nasz dział był Twoim niezbędnikiem w którym zaopatrzysz się we wszystko co będzie Ci potrzebne do Twoich podróży.

Więcej

Wysoka wilgotność ma wpływ na korozję przedmiotów, jak i konstrukcji budynków. W dobie coraz wyższych cen energii istotną informacją jest fakt, że do ogrzania wilgotnego powietrza w pomieszczeniach potrzeba znacznie więcej ciepła, niż do ogrzania powietrza suchego.

Więcej

Jeżeli w momencie ujemnych temperatur masz problem z wjazdem na posesję albo podczas wyjeżdżania z garażu, warto zastanowić się nad kupnem soli bądź magnezu do posypywania podjazdu.

Więcej

Środki przydatne do wszelkich prac remontowo hobbystycznych. Preparaty do starzenia stali, farby kredowe, magnetyczne, środki do zabezpieczania drewna.

Więcej

Odświeżacze powietrza - dział poświęcony zapachom, które umilą pobyt w niejednym pomieszczeniu.

Więcej

Akcesoria związane z grillowaniem.

Więcej

Narzędzia ogrodnicze - od małych po te duże, na prąd i benzynę.

Więcej

AGD

Potrzebujesz usprawnień w swojej kuchni? To świetnie się składa! W tej kategorii znajdziesz produkty, które pomogą Ci przygotować pyszne jedzenie w jeszcze szybszym czasie!

Więcej
Polecamy