11866 artykułów dostępnych od ręki
Gwarancja niskich cen
Wysyłka gratis od 250 zł
Kup teraz zapłać później
Zwrotdo 30 dni
6 sklepów
stacjonarnych
Ocena klientów 4.6/5
Koszt wysyłki paczkiod 6.95 zł

Środki do czyszczenia urządzeń AGD, specjalnie stworzone do ciężkich zabrudzeń np. piekarnika, kominka, sanitariów, podłóg. Chemia gospodarcza spełnia bardzo ważną rolę w naszych domach czy zakładach pracy.

wiecej

Jeżeli w momencie ujemnych temperatur masz problem z wjazdem na posesję albo podczas wyjeżdżania z garażu, warto zastanowić się nad kupnem soli bądź magnezu do posypywania podjazdu.

wiecej

Turystyka - dział spełniający wszystkie zapotrzebowania odnośnie asortymentu, który będzie niezbędny do Twoich wypraw. Zarówno tych dalekich jak i bliskich. Chcemy aby nasz dział był Twoim niezbędnikiem w którym zaopatrzysz się we wszystko co będzie Ci potrzebne do Twoich podróży.

wiecej

Wysoka wilgotność ma wpływ na korozję przedmiotów, jak i konstrukcji budynków. W dobie coraz wyższych cen energii istotną informacją jest fakt, że do ogrzania wilgotnego powietrza w pomieszczeniach potrzeba znacznie więcej ciepła, niż do ogrzania powietrza suchego.

wiecej

Środki przydatne do wszelkich prac remontowo hobbystycznych. Preparaty do starzenia stali, farby kredowe, magnetyczne, środki do zabezpieczania drewna.

wiecej

Akcesoria

Akcesoria