37604 artykułów dostępnych od ręki
Gwarancja niskich cen
Wysyłka gratis od 299 zł
Kup teraz zapłać później
Zwrotdo 30 dni
5 sklepów
stacjonarnych
Ocena klientów 4.6/5
Koszt wysyłki paczkiod 9.95 zł

Korzyści z rejestracji

Zastanawiasz się jakie korzyści płyną z założenia konta na naszej stronie? Jeżeli jeszcze się zastanawiasz oto podstawowe zalety:

 

Bony rabatowe

Wysyłamy nasze sezonowe bony wprost na twój adres, dzięki temu zawsze możesz użyć aktualnego bon i nie musisz go szukać na innych stronach.

 

Promocje

Większość naszych promocji jest tylko i wyłącznie dla osób zapisanych do naszego newslettera, oraz za każdym razem kiedy promocja pojawia się na naszej stronie natychmiast dostajesz o niej powiadomienie.

 

Nowości

Po wprowadzeniu nowej grupy produktów, poinformujemy cię o tym.

 

Historia

Masz dostęp do swojej historii zamówień, aktywności, bonów oraz komentarzy.

 

Punkty lojalnościowe

Planujemy w najbliższym czasie wprowadzić program punktowy w naszym sklepie internetowym, dający korzyści z każdego zakupu.

 

Szybsze zakupy

Nie musisz wpisywać wszystkich swoich danych do wysyłki za każdym razem, wystarczy że zrobisz to raz i oszczędzisz czas przy przyszłych zakupach. W każdej chwili możesz dowolnie edytować swoje dane.

 

Szybsza wysyłka

Staramy się realizować zamówienia osób zapisanych do newslettera priorytetowo, co często przyczynia się do wysyłki w następny dzień roboczy po wpłynięciu zamówienia.

 

Szybsze zwroty / Reklamacje / Obsługa klienta

Dzięki temu że podczas rejestracji podałeś nam swoje dane, przyśpiesza to praktycznie każdy proces, ponieważ prawie wszystkie dane potrzebne do tych procesów mamy już w naszym systemie.

 

Wsparcie dla WOŚP

Za każdego klienta zapisanego na naszej stronie odprowadzamy 1zł na konto WOŚP.

 

Spersonalizowane e-maile

W najbliższym czasie planujemy wprowadzić algorytmy na bazie sztucznej inteligencji podpowiadające które produkty mogą być dla ciebie rzeczywiście przydatne.

Polecamy