37604 artykułów dostępnych od ręki
Gwarancja niskich cen
Wysyłka gratis od 299 zł
Kup teraz zapłać później
Zwrotdo 30 dni
5 sklepów
stacjonarnych
Ocena klientów 4.6/5
Koszt wysyłki paczkiod 9.95 zł

Sprzęt warsztatowy(98)

Nie każdy jest mechanikiem, ale każdy jest w stanie wykonać większość podstawowych prac przy swojej maszynie. Wystarczy tylko trochę chęci, staranności, wiedzy z internetu no i oczywiście narzędzi. Jak to ktoś kiedyś mądrze powiedział "Zrobić można wszystko, tylko potrzeba do tego odpowiednich narzędzi". Właśnie w tej kategorii staramy się tworzyć oferty z najpotrzebniejszymi sprzętami.

W trosce o idealnie wypolerowaną powierzchnie karoserii wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom warsztatów z maszynami, które doskonale sprawdzą się do tego typu zabiegów.

Więcej

Dzięki kluczom do filtrów oleju trudno dostępne miejsca nie będą stanowiły żadnego problemu i wymiana filtra oleju przebiegnie  szybko i sprawnie.

Więcej

Pistolety są sporym ułatwieniem, dzięki którym aplikacja danego środka staje się prosta i pozwala oszczędzić wiele czasu.

Więcej

Zabrudzenia chemią i olejami nie będzie już uciążliwe dzięki naszym preparatom do czyszczenia rąk.

Więcej

W tej kategorii można znaleźć różniej maści szpachelki, które wybierzesz w zależności od ubytku jaki jest potrzebny do pokrycia masą szpachlową.

Więcej

W tej kategorii prawdopodobnie znajdziesz przedmiot, którego nie ma w innym dziale sprzętu warsztatowego, ze względu na jego unikatowy charakter.

Więcej

Interfejsy podpinane pod gniazdo OBD, wygodny i szybki sposób na rozwiązanie błędów w aucie.

Więcej

Dział ze szczypcami, które mogą się przydać przy bardziej precyzyjnych pracach.

Więcej

Dział z zestawami narzędziowymI i kluczami.

Więcej
Polecamy