52469 artykułów dostępnych od ręki
Gwarancja niskich cen
Wysyłka gratis od 250 zł
Kup teraz zapłać później
Zwrotdo 30 dni
6 sklepów
stacjonarnych
Ocena klientów 4.47/5
Koszt wysyłki paczkiod 6.95 zł

XADO - Co czyni te oleje jednymi z najlepszych na rynku?

2021-10-18

XADO jest jednym z czołowych producentów olejów samochodowych w Europie i na świecie, mimo że swojej działalności nie zaczynali od produkcji olejów, lecz rewitalizantów.

I to właśnie te rewitalizanty sprawiają, że oleje XADO to jakościowa czołówka. Dzięki specjalnym dodatkom do oleju, silnik jest o wiele lepiej zabezpieczony oraz tarcie wewnątrz niego, jest znacząco zmniejszone. Przy stosowaniu ich produktu, nie musimy już ratować się dodatkami i innymi uszlachetniaczami, ponieważ wszystko już mamy zawarte w oleju.

Ten kto zna XADO, wie, że ich rewitalizanty są naprawdę świetne i ich stosowanie może znacząco polepszyć oraz wydłużyć działanie silnika. Teraz wystarczy tylko sobie wyobrazić, że takie rewitalizanty znajdują się już bezpośrednio w oleju. Oznacza to, że mamy zarówno olej wysokiej jakości, jak i wysokiej jakości rewitalizant w jednym.

Ale tak jak już wspomnieliśmy, to nie tylko dodatki, ale i sam w sobie olej jest wysokiej klasy. Robiony jest z bardzo dobrych baz olejowych PAO. Oleje te są bardzo odporne na wysokie temperatury, dzięki czemu zachowują one odpowiednie właściwości nawet w ekstremalnych warunkach.

temperatury_pracy

Jakie korzyści płyną ze stosowania olejów XADO? Przede wszystkim, jest to znacząco zmniejszone tarcie, a co za tym idzie, zużycie silnika, dzięki czemu zapewnimy mu dłuższy żywot. Skoro zmniejszyło się tarcie, to również i dźwięk silnika znacząco przycichnie, co zwiększy komfort podróżowania. Mniejsze tarcie oznacza również zmniejszone zużycie paliwa, ponieważ silnik potrzebuje o wiele mniej siły, aby sprawnie pracować.

korzyści_xado

Jeśli zaczniemy stosować oleje XADO nawet na już nieco zmęczonym silniku, to wciąż możemy zobaczyć efekty! To właśnie dzięki rewitalizantom nasz silnik może odżyć. Po przerzuceniu się na oleje XADO, można zaobserwować znaczny spadek zużycia oleju oraz poprawę kultury pracy silnika.

Jeśli wciąż nie są Państwo przekonani, że oleje XADO to najwyższa półka, to polecamy sprawdzić testy, w których te oleje wypadają wręcz rewelacyjnie!

 

Zachęcamy do sprawdzenia produktów firmy XADO, a na pewno się Państwo nie zawiodą!

Xado5w40xado5w40luxury

 

Polecamy